bannerKORFFjpg

Korff

KORFF je vysoce kvalitní kosmetika inspirovaná sofistikovanou krásou a elegancí, vzdálena jakékoliv formě okázalosti.

Korff se zrodil v Itálii v 70. letech jako průkopník luxusní značkové kosmetiky v italských lékárnách, jako synonymum elegance, smyslnosti a kvalitní kosmetiky. Ve srovnání s jinými kosmetickými společnostmi na trhu založil Korff svoji konkurenční výhodu na dvou základních aspektech:
  • pokročilý kosmetický výzkum;
  • high-sortiment výrobků, které stimulují emoční sféru spotřebitele právě pro jeho prestižní cestu.


Od 80. let získává Korff velký komerční úspěch, a to díky zahájení výroby stylové řady make-upu a využívání inovativních účinků v rámci ošetření pleti, jako je retinol a mikronizované zlato. Díky dermatologické bezpečnosti, kosmetické účinnosti, průlomovému výzkumu a italskému stylu se podařilo zajistit životní mízu Korff a v průběhu času posílit svou image spolehlivosti, kvality a sortimentu luxusní kosmetiky.

bannerRitualCarejpg KDYŽ SE ODLIČOVÁNÍ STÁVÁ UMĚNÍM. Korff Ritual Care je ošetřující řada, která přeměňuje čištění do základního rituálu krásy odstraněním veškeré nečistoty a zbytků make upu z pokožky a tím okamžitě zaručí svěží a rozjasněný vzhled.
bannerperlessence2 ROZJASNĚTE SVOU PLEŤ. Perlessence Express je inovativní anti-aging péče Korff, vytvořená v boji proti prvním příznakům stárnutí a vráskám. Obnovená pleť má přirozenější jas, kontury a vrásky jsou viditelně menší.
Její složení, včetně biotechnologie derivátů v exkluzivní K-RADIANCE KOMPLEX zaručuje silné výsledky pro všechny typy pleti.
bannerPurePerfection UMĚNÍ ČISTÉ KRÁSY. Exkluzivní řada ke zlepšení estetického aspektu smíšené, mastné nebo aknózně-náchylné pleti, aby zdokonalovala a chránila pleť před stárnutím.Tři produkty, které díky inovaci Skin Refiner komplexu - exkluzivní směsi high-tech účinných přísad se stahujícími, uklidňujícími a hydratačními účinky.
bannerCorrectionist2 OPRAVNÉ OŠETŘENÍ PROTI VRÁSKÁM. S plynoucím časem jsou ženy více zajímavější, zkušené a krásné, ale v 40 letech začínají také čelit nepříjemným příznakům jako jsou vrásky, ztráta elasticity a tónu. Correctionist je výsledkem mnohaletého studia laboratoří Korff ohledně fenoménu stárnutí.
Jeho unikátní složení obsahuje inovativní směs aktivních složek proti vráskám.
bannerUpgrade2 UMĚNÍ TVAROVAT. Odedávna je snem každé ženy zachovat si mladost i přes nekompromisní běh času.
Odedávna se snaží kosmetologie a technologie nabídnout stále více efektivnější pomoc.
Dnes mají ženy nového, vzrušujícího partnera své krásy.
Exkluzivní ošetření řady, jež díky účinnosti "tvarujícího komplexu" modeluje kontury vaší tváře.
bannerSupreme2 XL PEPTIDY Exkluzivní řada se sofistikovanými a dokonale vyváženými aktivními látkami určené k boji proti stárnutí pleti pro zralou pleť, 50 let a starší. Aktivní XL-PEPTIDES komplex, spárovaný s OPTICKOU VÝPLNÍ včetně Oxidu titaničitého a oxidu železnatého vdechuje život produktům, které můžou okamžitě zlepšit vzhled pokožky, postupně stimuluje syntézu kolagenu.
bannerAbsolutenovyjpg SAMETOVÁ PLEŤ. Výzkum pochází z Korff linie, která spojuje vzácné minerální a rostlinné extrakty nabízející jedinečné textury, pleť je zářivější a pevnější v každém věku a s neobvykle snadným použitím.
Výsledky jsou viditelné ihned po prvním použití:
kůže má hedvábný vzhled a je více tónovaná, měkčí a jednotná.
Superlative bannerjpg HLUBOKÁ VÝŽIVA A HYDRATACE. Korff Superlative je inovativní anti-aging řada, která používá nejvzácnější ingredience a intenzivně vyživuje zralou nebo ochablou pleť.
Obnovuje tón a sytost, pleť je více hladká a nádherně oživená.
bannerSunSecret2jpg TAJEMSTVÍ KRÁSY SLUNEČNÍCH PAPRSKŮ. Opalování dodává tvé pleti šarm a krásu, ale také ji vystavuje riziku spálení a předčasnému stárnutí.
Korff Sun Secret chrání a odhaluje tajemství úžasného opálení, které přeměňuje do skutečného ošetření.
Ode dneška již jen zlatá barva, šarm a jas, které jsou viditelné pro všechny kolem Tebe.

bannerKORFFjpg KORFF CURE MAKE UP. První řada, která nejen doplní a zvýší krásu, ale také pečuje o pleť s pravými vzácnými produkty. Barvy a ošetření spojené dohromady díky speciální ingredienci a sofistikované struktuře, které poskytují hydratační, vyživující a revitalizační vlastnosti.

 

banner peceopletJPG V KRÁSE, OBJEVTE UMĚNÍ.


Vítejte v éře moderní farmaceutické kosmetiky, kde technologie a smyslový zážitek dokáže transformovat krásu do sofistikované umělecké formy.

banner peceoteloJPG BODY CARE

Dvě inovativní řady pro výživu a zpevnění pokožky a pro boj s celulitidou.
Vybrané směsi a jedinečná vůně zažehnou představivost a splynou s pokožkou těla...

Položit otázku
Velmi rádi Vám zodpovíme Vaší otázku, popřípadě jakoukoliv připomínku.
Taktéž můžete tento formulář využít k předběžnému objednání v našem kosmetickém salonu DIBI PRAHA.

LaEstetica spol. s r.o.. U Kanálky 1585/9, Praha 2 Vinohrady
Tel: +420 222 220 935 (v době od 9.00h-17.00) kontaktní osoba: paní Marie Trupiano

Kontaktujte nás vyplněním níže uvedeného formuláře:
Pokud máte zájem se objednat na ošetření v našem kosmetickém salónu, prosím vyplňte níže uvedená data a my Vám zpětně potvrdíme Váš termín nebo v případě obsazenosti Vám zavoláme zpět.
Otevírací doba salonu je Po-Pá od 9h-18h.
1000 znaků vlevo