KRF RADIOFREKVENCE

KRF - KERAMOS RADIO FREQUENCY

KRF provádí proces skutečné "omlazení pleti", stimuluje funkční aktivitu fibroblastů a pomáhá zlepšit elasticitu a tkáňovou propustnost.
 

KRF aktivuje tři základní interakce s dermálními strukturami:
     Epidermis: silné zvýšení obratu buněk.
     Dermis: stimulace fibroblastů produkcí kolagenu a elastinu.
     Ipoderma: stimuluje receptory citlivé na teplo, které přispívají ke snížení lokalizovaných ložisek tuku.

ZÁKLADNÍ CHRAKTERISTIKA

KRF je kapacitní radiofrekvenční zařízení pro kompaktní, lehké a ergonomické estetické použití vybavené malými, vysoce účinnými násadci;
Vyrobeno 100% v Itálii.
Vybrali jsme speciální převodníky vyrobené z unikátního a exkluzivního materiálu CERAMICA ze starověkého řeckého KERAMOSu.
Použití keramických převodníků umožňuje použití vysokých výkonů s napětím dokonce desetkrát nižším než u tradičních převodníků.
KERAMIKA umožňuje rychlé vnímání tepla vznikajícího při použití KRF, což dále zvyšuje stupeň bezpečnosti subjektu, který je léčen.
Volba KERAMIKY umožnila mít typ převodníků o velmi malých rozměrech, od 5 mm v průměru, což by nebylo možné dosáhnout s jinými materiály, se
stejnou účinností.
Tato funkce optimálně využívá násadce pro ošetření obličeje a těla a zejména malých oblastí, jako je okolí očí, okraje rtů, malé vrásky a podobně.

Kapacitní převodníky pro výše popsané charakteristiky zaručují větší bezpečnost zpracování jak pro uživatele, tak pro samotného obsluhu.
Nástavec speciálně určený pro tělo s užitným povrchem 32 cm2 může být použit v režimu Monopolar (připojením příslušné desky) nebo Bipolar, a to díky specifickému výběru na uživatelském rozhraní.
Stroj je vybaven grafickým rozhraním s 7 "vícejazyčným dotykovým displejem.

KERAMICKÉ PŘEVODNÍKY

Hlavními rysy společnosti KRF jsou její keramické převodníky. Jak již bylo v manuálu řečeno, použití keramických převodníků umožňuje použití vysokých výkonů s napětím dokonce desetkrát nižším, a v kombinaci s rychlým vnímáním tepla, které tento materiál dovoluje, při vysokém stupni bezpečnosti osoby, která je ošetřována.
KRF, pro ošetření obličeje, používá režim Bipolar.
V bipolárním režimu dochází k výměně energie mezi dvěma elektrodami umístěnými na stejném násadci v blízké poloze. To umožňuje, bez použití vodivé desky, uvolňovat energii výhradně a specificky na ošetřovanou oblast.

NÁSADCE

MALÝ PLEŤOVÝ NÁSADEC

Tento velmi malý násadec o průměru pouhých 5 milimetrů vám umožňuje pracovat s extrémní manévrovací schopností a přesností ve všech oblastech obličeje, zejména na nejvíce ohraničených a choulostivých oblastech, jako je okolí očí, obrysy rtů a nasolabiální křídla. Malý obličejový nástavec je vybaven zeleným světelným signálem, který zobrazuje probíhající vysílání rádiových kmitočtů.

VELKÝ PLEŤOVÝ NÁSADEC

Velký pleťový nástavec má průměr 32 mm a používá se k ošetření všech obličejových oblastí funkčním způsobem. Stejně jako malý pleťový nástavec je i tento vybaven zelenou světelnou signalizací, která zobrazuje probíhající přenos radiofrekvenčního signálu.

 

NÁSTAVEC TĚLO-DEKOLT

KRF pro ošetření těla používá pouze jeden násadec s dvěma způsoby ošetření:
• Monopolární (s použitím speciální desky);
• Bipolární (bez použití speciální desky).
Tímto způsobem může kosmetička, v závislosti na oblasti, která má být ošetřena a cíle, kterého má být dosaženo, během fází ošetření a bez přerušení
rozhodnout, který režim se má použít.
Tento nástavec je vyroben stejnou technologií vysokoúčinných převodníků a umožňuje zpracovávat velmi rozsáhlé plochy vybavené čtyřmi snímači pro celkovou plochu ošetření 32 centimetrů čtverečních, přičemž je současně schopen dodat maximální indikovaný výkon.
Je vybaven, stejně jako pleťový nástavec, světelným signálem, který indikuje probíhající přenos radiofrekvenčního signálu.
Signál bude zelený v případě modality bipolárního ošetření, modrý v případě modality monopolárního ošetření.

Položit otázku
Velmi rádi Vám zodpovíme Vaší otázku, popřípadě jakoukoliv připomínku.
Taktéž můžete tento formulář využít k předběžnému objednání v našem kosmetickém salonu DIBI PRAHA.

LaEstetica spol. s r.o.. U Kanálky 1585/9, Praha 2 Vinohrady
Tel: +420 222 220 935 (v době od 9.00h-17.00) kontaktní osoba: paní Marie Trupiano

Kontaktujte nás vyplněním níže uvedeného formuláře:
Pokud máte zájem se objednat na ošetření v našem kosmetickém salónu, prosím vyplňte níže uvedená data a my Vám zpětně potvrdíme Váš termín nebo v případě obsazenosti Vám zavoláme zpět.
Otevírací doba salonu je Po-Pá od 9h-18h.
1000 znaků vlevo