bannerperlessence2

Perlessence Express

PerlessencePerlessence Express je inovativní anti-aging péče Korff, vytvořená v boji proti prvním příznakům stárnutí a vráskám.

Obnovená pleť má přirozenější jas, kontury a vrásky jsou viditelně menší.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Složení

Její složení, včetně biotechnologie derivátů v exkluzivní K-RADIANCE KOMPLEX zaručuje silné výsledky pro všechny typy pleti.

Výrobky


DENNÍ PLEŤOVÝ KRÉM S ROZJASŇUJÍCÍM EFEKTEM
DENNÍ KRÉM s lehkým efektem Denní krém proti vráskám s rozjasňujícím účinkem a SPF 15. Úspěšně bojuje proti prvním příznakům stárnutí a zanechává pokožku hladkou, zářící a chráněnou po celý den. Bojuje proti photoagingu a dodává pleti zdravější vzhled. Perfektní podklad pod make up, vhodný pro normální a suchou pleť.

NOČNÍ PLEŤOVÝ KRÉM S ROZJASŇUJÍCÍM EFEKTEM
Bohatý noční krém proti vráskám a s rozjasňujícím efektem. Stimuluje, obnovuje buněčný epidermis, bojuje proti prvním příznakům stárnutí. Pleť je druhý den hladká a zářící. Vhodné pro všechny typy pokožky.

OČNÍ KRÉM S ROZJASŇUJÍCÍM EFEKTEM
Delikátní a jemný krém specificky vyvinutý pro oční kontury a oční víčka, pomáhá obnovit světlost a tón periokulární oblasti, zatímco současně chrání proti vzniku prvních mimických vrásek. Rychle se vstřebává a dodává pleti zdravější a svěžejší vzhled. Složení je bez obsahu parfemace tak, aby byla zajištěna lepší kompatibilita s různými typy pleti.

Položit otázku
Velmi rádi Vám zodpovíme Vaší otázku, popřípadě jakoukoliv připomínku.
Taktéž můžete tento formulář využít k předběžnému objednání v našem kosmetickém salonu DIBI PRAHA.

LaEstetica spol. s r.o.. U Kanálky 1585/9, Praha 2 Vinohrady
Tel: +420 222 220 935 (v době od 9.00h-17.00) kontaktní osoba: paní Marie Trupiano

Kontaktujte nás vyplněním níže uvedeného formuláře:
Pokud máte zájem se objednat na ošetření v našem kosmetickém salónu, prosím vyplňte níže uvedená data a my Vám zpětně potvrdíme Váš termín nebo v případě obsazenosti Vám zavoláme zpět.
Otevírací doba salonu je Po-Pá od 9h-18h.
1000 znaků vlevo