bannerSupreme2

Supreme

ATINICKÉ VRÁSKY - XL PEPTIDY

SupremeExkluzivní řada se sofistikovanými a dokonale vyváženými aktivními látkami určené k boji proti stárnutí pleti pro zralou pleť, 50 let a starší.

Aktivní XL-PEPTIDES komplex, spárovaný s OPTICKOU VÝPLNÍ včetně Oxidu titaničitého a oxidu železnatého, vdechuje život produktům, které můžou okamžitě zlepšit vzhled pleti, postupně stimuluje syntézu kolagenu.

Tón a pružnost jsou obnoveny pleť má hladší a pevnější vzhled.

 

 

 

 

 

 

PLUSY

  • dermatologicky testováno

VÝROBKY

HLOUBKOVÉ PLEŤOVÉ SÉRUM, flakon airless 30ml
Ihned vytváří jemnější vzhled pokožky a minimalizuje drobné vrásky. Snadno se vstřebává, nemastí, a zanechává pleť hladkou a hedvábnou.

DENNÍ PLEťOVÝ KRÉM, dóza 50ml
Jemný, rychle se vstřebávající denní krém s účinkem proti vráskám, určený pro všechny typy pleti. Okamžitě dodává hladší a hedvábný vzhled, zanechává pleť měkkou a zvyšuje její pružnost. Nemastí, obsahuje vysoce výživné látky, které chrání pleť po celý dlouhý den. Obsahuje také UV filtry s SPF 15 a také bojuje proti photoagingu. Je ideální jako podklad pod make-up.

NOČNÍ PLEŤOVÝ KRÉM, dóza 50ml
Bohatý a kompletní noční krém s účinkem proti vráskám, vhodný pro všechny typy pleti, které potřebují vysoce výživnou péči k obnovení pružnosti a tónu. Bohatý na vysoce výživné látky, obnovuje hydrataci a měkkost povadlé pleti. Díky své zvláštní rovnici, dodává pleti intenzivní proti stárnoucí účinek.
V dopoledních hodinách je pleť viditelně více tónovaná a zářící.

KRÉM NA OČNÍ OKOLÍ, dóza 15ml
Velmi bohatá, svůdná emulze se sametovým účinkem. Hluboce hydratuje jemné oblasti oční kontury, zmírňuje otoky, váčky a tmavé kruhy pod očima. Obsahuje výživné a revitalizační látky, které pracují na okrajové mikrocirkulaci, chrání kapilární stěny. Bez obsahu parfemace. Je vhodný pro všechny typy pleti.

 

Položit otázku
Velmi rádi Vám zodpovíme Vaší otázku, popřípadě jakoukoliv připomínku.
Taktéž můžete tento formulář využít k předběžnému objednání v našem kosmetickém salonu DIBI PRAHA.

LaEstetica spol. s r.o.. U Kanálky 1585/9, Praha 2 Vinohrady
Tel: +420 222 220 935 (v době od 9.00h-17.00) kontaktní osoba: paní Marie Trupiano

Kontaktujte nás vyplněním níže uvedeného formuláře:
Pokud máte zájem se objednat na ošetření v našem kosmetickém salónu, prosím vyplňte níže uvedená data a my Vám zpětně potvrdíme Váš termín nebo v případě obsazenosti Vám zavoláme zpět.
Otevírací doba salonu je Po-Pá od 9h-18h.
1000 znaků vlevo